Hakkımızda

 

 

 

1986 yılında Göztepe’de kurulan Burcu İnşaat; bugün imalatına Tuzla Deri Organize Bölgesinde kurulu tesisinde; 4000 mІ kapalı ve 6000 mІ açık alanda, toz emme ve havalandırma hortumları üreterek devam etmektedir. 

 

Burflex® markası ile, Türkiye’de P.V.C ve Poliüretan malzeme kullanarak “çelik Telli Spiral Hortum” üreten ilk ve tek firmadır. Her türlü toz emme, talaş aktarma ve havalandırma amaçlı kullanımlarda, – 5 °C ile + 90 °C arası sıcaklığa ve sürtünmeden kaynaklanan yıpranmalara karşı dayanıklılıkta uzun ümürlüdrür.

Hortum üretime başladığımız günden bu yana sürekli kaliteli üretim ve zamanında teslim ilkesi ile çalışan firmamız , kısa sürede ulaştığı yüksek kalite standardı ile tüketicinin beğenisini kazanmıştır.

Müşteri memnuniyetini artırmak için üretilen malın kalitesinin yanında satış hizmetleri ile siparişlerin müşteriye en kısa zamanda ulaştırılması için tüm ekibimiz büyük bir efor sarf etmektedir.

Türkiye pazarına nüfuz etmesi neticesinde sektörde öncü firmalardan biri olmanın sorumluluğunun bilincinde olan Burflex® hergün kendini yenileyerek üretim hattını genişletmek için Ar-Ge çalışmalarına büyük önem verirken; yurtdışındaki teknolojiyide yakından takip ederek kendi bünyesine katmaktadır.

İç piyasa ile rekabetin dünya ile rekabet anlamına geldiği bu dönemde dünyanın kabul ettiği teknoloji ile üretim yapmanın önemini bilen Burflex® ciddiyetini hiçbir zaman kaybetmemiş ve yatırımlarına daima öncelik vermiştir. 


Burflex®insanın beyin ve beden gücünün her daim ürün ve hizmet kalitesinin vazgeçilmezi olarak kabul etmektedir. Kitlesel iletişim aracı olan reklamı; marka bilinirliğinden çok tüketicisini bilinçlendirmek yönünde ele alan Burflex® her yıl katıldığı fuarlarla bu amacına hizmet etmektedir.

Üretim bandımızı büyüterek her geçen gün müşterilerimize kaliteli ve hızlı hizmet veren Burflex® çevreye dost ürünleri ile bu sektörde büyük bir açığı kapatmıştır. Burflex® kalitesini ve güvenirliliğini artırarak sektöründe lider olma iddiasını korumaktadır.